فرم اطلاع رسانی

 

بیماران محترم قبل از شروع درمان به نکات زیر توجه فرمایید:

انجام درمان های مورد نیاز شما براساس طرح درمان اولیه(که در جلسات قبلی با شما در میان گذاشته شده است) خواهد بود. در برخی شرایط بنا به صلاح دید پزشک، امکان تغییر روش درمان شما در حین درمان ، وجود دارد.
در صورت نیاز به مشاوره یا ادامه درمان که خارج از امکانات این مرکز می باشد، شما به دندانپزشک معرف و یا متخصص مورد نیاز ، ارجاع داده خواهید شد.
(برای بیماران مبتلا به عفونت لثه) پزشک معالج در چگونگی حفظ سلامتی به دست آمده، با آموزش بهداشت دهان و دندان و برنامه ریزی برای شرکت در جلسات متعدد کنترل (Re-call) ، شما را یاری خواهد نمود و لیکن بدیهی است که بهترین نتیجه هنگامی حاصل خواهد شد که بیمار، خود نیز در حفظ و نگهداری نتایج حاصل از درمان، تمام تلاش خود را انجام دهد.
(برای بیماران مبتلا به عفونت لثه) . بیماری لثه یک بیماری مزمن است که همچون سا یر بیماریهای مزمن همچون دیابت، آرتریت روماتوئید، زخم معده و صدها بیماری دیگر در صورت عدم کنترل، احتمال عود خواهد داشت و لذا حضور منظم در جلسات کنترل (4-1 مرتبه در سا ل) در زمانهای تعیین شده توسط پزشک معالج جهت پیشگیری از عود مجدد بیماری و یا درمان آن در مراحل ابتدایی تر، الزامی است. در غیر اینصورت پزشک معالج در قبال عود بیماری عاری از مسئولیت خواهد بود.
هزینه عنوان شده مختص درمان بیماری لثه / جراحی لثه شما بوده و در برگیرنده سایر درمانهای مورد نیاز (از قبیل معالجه ریشه دندانها، روکش و موارد ناشی از عدم رعایت بهداشت دهان و یا مراجعه نامنظم بیمار) نمی گردد.
هدف اصلی پزشک معالج شما ارائه بهترین خدمت جهت دستیابی به بهترین نتیجه می باشد.
لازم است جهت نیل به هدف فوق و نیز کاهش امکان عفونت و عوارض پس از جراحی توصیه هایی در ادامه که تحت عنوان دستورات قبل از عمل آمده است رعایت گردد.

 

به امید بهبودی هر چه سریعتر شما

دکتر اتابک کاشفی مهر - پریودنتیست - استادیار دانشگاه